Z Okazji Święta Edukacji Narodowej odbyły się dwa mecze piłki nożnej chłopców klasy VI i VII

Na pewno znasz to uczucie, gdy dzień po ćwiczeniach odczuwasz bolesność mięśni. Dzieje się tak najczęściej, gdy zaczynasz ćwiczyć po raz pierwszy, powracasz do aktywności po dłuższej przerwie lub wykonasz bardziej intensywny trening niż zwykle.

Moi uczniowie wychowanie fizyczne jest przedmiotem, który nie odłącznie wiąże się z hałasem. Pod wpływem emocji, jakie towarzyszą wam podczas zajęć chcecie dać upust nagromadzonej energii: kibicujecie, krzyczycie a to nic innego jak hałas.

Hula hop kojarzy się zazwyczaj z dzieciństwem i dobrą zabawą. Okazuje się, że obręczami mogą z powodzeniem bawić w każdym wieku. Warto spróbować ćwiczeń z hula hop, żeby nie tylko spalić kilka dodatkowych kalorii, ale także na chwilę przenieść się w świat dzieciństwa i oddać beztroskiej zabawie.

Z okazji Dnia Chłopaka 29 września odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy klasą VI i VII. Chłopcy z klasy VI grali bardzo odważnie, wykazali się tu dobrą techniką i próbowali szukać rozwiązań taktycznych, aby przełamać linię obrony przeciwnika, lecz mimo spotkanie zakończyło się wysoką wygraną klasy VII. Gratulacje dla chłopców klasy VII.