Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

ważne"Wsparcie na starcie" to program adresowany do rodziców z Sosnowca, których dzieci rozpoczną po wakacjach po raz pierwszy naukę w pierwszej klasie na terenie miasta. Otrzymają 300 zł na zakup artykułów i przyborów szkolnych, odzieży i obuwia.

MBOCzy w szkole przydałby się nowy komputer, ciekawe gry planszowe a może sprzęt sportowy?

Pamiętaj tylko do 24 września możesz złożyć projekt w swojej szkole w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

logo PCK

„Wyprawka dla żaka" to autorska kampania Polskiego Czerwonego Krzyża, zorganizowana po raz pierwszy w Łodzi w 2000 r. Adresatami kampanii są uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych pochodzących z rodzin, które borykają się z problemami materialnymi.

sieciaki

30 sierpnia 2018r. odbył się po raz kolejny piknik dla dzieci będący elementem ogólnopolskiej akcji „Sieciaki na wakacjach” organizowanych przez Fundację Dzieci Niczyje i Fundację Orange. Akcja „Sieciaki na wakacjach” organizowana jest od 2006 roku. Sieciakowe pikniki odbywają się latem w wielu miejscowościach. Celem Programu jest edukowanie poprzez zabawę, by zaprezentować zagadnienia bezpiecznego korzystania z Internetu.

„Żegnamy lasy, łąki i pole.

Jutro, pojutrze będziemy w szkole.

Żegnamy góry, żegnamy morze.

Wracamy zdrowi, w świetnym humorze.

Piękne jest lato, miłe, wesołe.

Lecz dziś z radością witamy szkołę”

Informujemy, że zgodnie z  Uchwałą Nr 898/LXV/2018 Rady Miejskiej w Sosnowcu każde dziecko zamieszkałe na terenie miasta Sosnowca, które po raz pierwszy w roku szkolnym 2018/2019 przystąpi do realizacji obowiązku szkolnego w klasie pierwszej szkoły podstawowej na terenie miasta Sosnowca otrzyma jednorazowe świadczenie pieniężne w kwocie do 300,00 zł (trzysta złotych) brutto.