logo polaNasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Pola nadziei”-2017.

Żonkilowe „pola nadziei” to znaki przypominające, że są ludzie, którzy z nadzieją stawiają czoło tym wielkim problemom. Aby poszerzyć wiedzę z zakresu idei w podjętej akcji zaplanowaliśmy w tym roku: sadzenie żonkili, udział w „żonkilowych” konkursach: plastycznym oraz spotkanie wiosenne z przedstawicielem hospicjum, pogadanki na temat hospicyjnej działalności i wolontariatu.

19 października  w Domu Gromadzkim przy ulicy Zagórskiej 3 w Sosnowcu odbył się II Szkolny Konkurs MAM  TALENT zorganizowany przez   panią Agnieszkę Rokitę oraz Panią Anetę Bochenek. Na ten wyjątkowy wieczór scena Domu Gromadzkiego zamieniła się w parkiet, na którym swoje talenty zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 35.

Miło nam poinformować, że dzięki staraniom Dyrektora szkoły – Pani Marii Guzik, jesteśmy pierwszą szkołą na terenie miasta Sosnowca, która zainstalowała w placówce dystrybutor filtrujący wodę Water Point.

MBO13 września odbyło się głosowanie na jeden z trzech projektów w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

13.10.2017 uczniowie klasy pierwszej podczas Uroczystości Pasowania na Ucznia złożyli uroczyste ślubowanie i zostali z rąk Pani Dyrektor pasowani na Uczniów Szkoły Podstawowej nr 35 w Sosnowcu.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie

Szkoły Podstawowej nr 35 w Sosnowcu