Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia rozciąga się na kolejne dni nowego 2018 roku.

Uczennice klasy IV a: Jana Niedźwiedzka, Weronika Jatkowska  oraz Pani Agnieszka Rokita odwiedziły adoptowanego wirtualnie pieska „Lolka” w schronisku dla psów w Milowicach. Razem z opiekunem psa udaliśmy się na  godzinny spacer z naszym kochanym pieskiem.

12 stycznia 2018  r. odbyła się w naszej szkole kolejna lekcja bankowa. Zajęcia trwały 1 godzinę a uczestniczyli w nich uczniowie klasy 4b. Uczniowie wzbogacili swoją wiedzę na temat wartości i bezpieczeństwa pieniędzy.

gora groszaNasza szkoła przystąpiła w bieżącym roku szkolnym do osiemnastej edycji Góry Grosza. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwalają dzieciom wrócić do domu bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.