Uwaga rodzice! Prosimy o zapoznanie się z kryteriami naboru do klasy 1, harmonogramem postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów w roku szkolnym 2018/2019 do publicznych przedszkoli oraz do publicznych szkół podstawowych, dla których Gmina Sosnowiec jest organem prowadzącym.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 35

serdecznie zaprasza Rodziców przyszłej klasy pierwszej

na zebranie informacyjne,

które odbędzie się  2 czerwca  2017 r. ( piątek ) o godzinie 16 00,  sala nr 4.

Treść Zarządzenia Prezydenta Miasta Sosnowca nr 282 z dnia 3kwietnia 2017 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2017/2018 do publicznych przedszkoli oraz do publicznych szkół podstawowych dla których Gmina Sosnowiec jest organem prowadzącym.

Zarządzenie Prezydenta Miasta nr 282 z dnia 3 kwietnia 2017 roku

Wniosek - Zgłoszenie dziecka mieszkającego w obwodzie szkoły

Wniosek - Zgłoszenie dziecka mieszkającego poza obwodem szkoły

Załącznik nr 2 do Zarządzenia nr 69