Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z informacjami wstępnymi dotyczącymi Śląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie (dokument pdf)

Szanowni Państwo. Prosimy o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się na stronie

29.12.2015  Sejm przyjął poselski projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty

31.12. 2015  Senat przyjął poselski projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty

W odpowiednim czasie otrzymacie Państwo informację o terminie spotkania, które poświęcone będzie właśnie temu tematowi.

DROGI RODZICU

Wydział Edukacji  informuje, że stypendia szkolne i zasiłki szkolne z dniem 1 stycznia 2016r.  przejmuje Miejski Ośrodek  Pomocy Społecznej  w Sosnowcu.

Wszelkie rozliczenia począwszy od 18 stycznia 2016r przyjmuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej   ul. 3 Maja 33 , piętro 1 pokój 216

Informujemy Rodziców, iż Gmina Sosnowiec realizuje w 2015 roku program zdrowotny finansowany ze środków własnych pn.: „Program profilaktyki próchnicy u dzieci i młodzieży szkolnej.

Szanowni Państwo,

pod podanym linkiem dostępny jest list Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka z okazji przypadającego 20 listopada Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka.