W ramach akcji Polskiej Akcji Humanitarnej „Świat bez głodu” w naszej szkole odbyły się prelekcje na w/w temat.

logo pola

Po raz kolejny nasza szkoła zaangażowała się w piękną Ogólnopolską Kampanię Społeczną Pola Nadziei 2018. W październiku uczniowie zapoznali się z ideą założenia Pól Nadziei, która ma na celu niesienie bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom.

W kwietniu nasza szkoła dołączyła do Kampanii Polskiej Akcji Humanitarnej NIOSĘ POMOC.

Kampania Edukacyjna Niosę Pomoc to okazja do ciekawych zajęć albo inicjatyw, które wciągają uczniów do edukacji i działania!

logo UNICEF

W kwietniu nasza szkoła przystąpiła do kolejnego projektu Unicef -zaWODY dla AFRYKI.

logo UNICEF

W ogarniętej wojną Syrii oraz w krajach ościennych, takich jak Liban, Jordania, czy Irak zima jest szczególnie trudnym czasem w roku. Chore, pozbawione bezpiecznego schronienia i często ranne dzieci walczą o każdy dzień.