Szanowni Rodzice drodzy Uczniowie 27 listopada rusza osiemnasta edycja Góry Grosza.

Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę!

logo polaNasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Pola nadziei”-2017.

Żonkilowe „pola nadziei” to znaki przypominające, że są ludzie, którzy z nadzieją stawiają czoło tym wielkim problemom. Aby poszerzyć wiedzę z zakresu idei w podjętej akcji zaplanowaliśmy w tym roku: sadzenie żonkili, udział w „żonkilowych” konkursach: plastycznym oraz spotkanie wiosenne z przedstawicielem hospicjum, pogadanki na temat hospicyjnej działalności i wolontariatu.

lpgo zdrowojemKolejny raz uczniowie naszej szkoły przystępują dp programu edukacyjnego "Zdrowo jem, więcej wiem". O programie można przeczytań: http://zdrowojem.fundacjabos.pl/index.php?m=ho

Przed nami do wykonania wiele zadań.

25 maj został zakończony program „Bieg po zdrowie” dotyczący antytytoniowej edukacji zdrowotnej. Patroni honorowi to: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka oraz Ministerstwo Zdrowia.