logo polaNasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Pola nadziei”-2017.

Żonkilowe „pola nadziei” to znaki przypominające, że są ludzie, którzy z nadzieją stawiają czoło tym wielkim problemom. Aby poszerzyć wiedzę z zakresu idei w podjętej akcji zaplanowaliśmy w tym roku: sadzenie żonkili, udział w „żonkilowych” konkursach: plastycznym oraz spotkanie wiosenne z przedstawicielem hospicjum, pogadanki na temat hospicyjnej działalności i wolontariatu.

lpgo zdrowojemKolejny raz uczniowie naszej szkoły przystępują dp programu edukacyjnego "Zdrowo jem, więcej wiem". O programie można przeczytań: http://zdrowojem.fundacjabos.pl/index.php?m=ho

Przed nami do wykonania wiele zadań.

25 maj został zakończony program „Bieg po zdrowie” dotyczący antytytoniowej edukacji zdrowotnej. Patroni honorowi to: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka oraz Ministerstwo Zdrowia.

logo polaŻonkile oraz tulipany zasadzone jesienią przez uczniów naszej szkoły zakwitły. Jest to znak, iż finał akcji Pola Nadziei 2017 już niebawem.

Tegoroczna edycja akcji odbywa się pod hasłem: "Pola Nadziei – czas pomagania". Ma zwrócić uwagę na to, że pacjenci hospicjum upływ czasu odczuwają w sposób szczególny.

logo gora groszaNasza szkoła przystąpiła w bieżącym roku szkolnym do siedemnastej edycji Góry Grosza. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwalają dzieciom wrócić do domu bądź tworzenie takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Uczniowie naszej szkoły wrzucali do skrzyneczki monety groszowe, które zostały komisyjnie przeliczone. Zebrano kwotę 60,00 zł. Dziękujemy i zapraszamy do udziału w osiemnastej edycji Góry Grosza w przyszłym roku szkolnym.