Dzień oszczędzania przypada na 31 października. Święto jest jednym z najstarszych inicjatyw edukacyjnych na świecie, a jej głównymi pomysłodawcami zostali przedstawiciele najprężniej rozwijających się w Europie banków. W czasie odbywającej się konferencji w Mediolanie stwierdzili, iż aby zapewnić stabilny oraz długotrwały rozwój społeczeństw trzeba reklamować ideę oszczędzania. Był wówczas 1929 rok.

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do zakładania książeczek w SKO czyli tak naprawdę zakładania swojego pierwszego konta. Opiekunem SKO w szkole jest Pani Agnieszka Rokita.

Zbliża się koniec roku szkolnego. Część naszych SKO-wiczów kończy 13 lat i nie będą mogli korzystać z konta SKO.

Zgodnie z przepisami rodzic może w tej sytuacji zamknąć rachunek SKO swojego dziecka na 2 sposoby:

Konkurs polega na przedstawieniu swoich marzeń, które udało wam się zrealizować dzięki oszczędnościom. Technika prac dowolna. Format pracy A4. Prace konkursowe należy dostarczyć do 16 maja 2016 r. do opiekunów szkolnego Koła SKO Pani Agnieszki Rokity oraz Pani Anety Bochenek.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE WSZYSTKICH SKO-WICZÓW

Szkolne Koło SKO ogłasza konkurs na pracę plastyczną związaną z tematyką zbliżającej się WIELKANOCY.

UWAGA: