Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych będzie przeprowadzany w następujących terminach:

Szkoła Podstawowa nr 35 w Sosnowcu wraz z Ks. Proboszczem Parafii NMP Częstochowskiej ogłasza konkurs na najciekawszy różaniec! W celu zaangażowania jak najliczniejszej grupy uczniów i ich rodzin oraz głębszego przeżywania modlitwy różańcowej w Kościele, a także w naszych rodzinnych domach, ogłaszamy konkurs na wykonanie najpiękniejszego różańca.

Serdecznie zapraszam uczniów naszej szkoły do udziału w szkolnym konkursie:

„Wakacje moich marzeń”

Pracę plastyczną należy wykonać w dowolnej technice w terminie do

19 czerwca. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone dyplomami oraz książkami.

Organizator konkursu: Pani Agnieszka Rokita

Poniżej przedstawiamy wyniki szkolnych konkursów,  które odbyły się w marcu oraz kwietniu:

7 kwietnia odbył się w naszej szkole IV Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Angielski „MATHS IN ENGLISH” Konkurs skierowany był do uczniów klas VI sosnowieckich szkół podstawowych.

Cele konkursu: