Pierwsze miejsce w konkursie religijnym  o tematyce Bożego Narodzenia zajęła Zuzanna  Łatka z klasy III a.

Drugie miejsce  zajęły siostry Aleksandra Wojdyła i Alicja Wojdyła z klasy I.

Poniżej przedstawiamy wyniki szkolnego konkursu „Ozdoba Bożonarodzeniowa”, który odbył się w naszej szkole.

14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 18 w Sosnowcu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XVI edycji konkursu regionalnego „Październik miesiącem oszczędzania”. Uczennica klasy V Katarzyna Kulawik uzyskała II miejsce, a uczennica klasy IV b Julia Jończyk wyróżnienie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów.

drzewo

Na przełomie listopada i grudnia odbył sie w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Drzewo w czterech porach roku". Konkurs adresowany był do uczniów klas I - III sosnowieckich szkół.

5 grudnia odbył się w naszej szkole X Międzyszkolny Konkurs Matematyczny PITAGORAS. Konkurs był adresowany do uczniów klas VII sosnowieckich szkół podstawowych.