Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

lp

Rodzaj zajęć

termin

Osoba prowadząca

1.                 

Koło matematyczne

7.50-8.50

wtorek

A. Rokita

2.                 

Koło matematyczne

7.50-8.50

środa

A. Rokita

3.                 

Zajęcia komp. Kl I

Poniedziałek

14.35-15.20

M. Pierzchała

4.                 

Zajęcia wyrównawcze kl. I

Wtorek

. 12.55-13.40

M. Pierzchała

5.                 

Koło z angielskiego kl.6

Poniedziałek

13.35- 14.30

A.Bochenek

6.                 

Koło z angielskiego kl.4

Czwartek.

8.0    - 8.45

A.Bochenek

7.                 

Zajęcia komputerowe / programowanie/

Poniedziałek.

13.00-14.00

G.Stach

8.                 

Zaj świetlicowe

Wtorek

14.00- 14.30

G. Stach

9.                 

Zaj komputerowe

Środa

14.00- 14.30

G.Stach

10.              

Zajęcia gim. korekcyjnej

Środa

11-50-12.50

A.Gawron

11.              

Zajęcia sportowe,

spotkania SU

Czwartek

7.55-8.55

A.Gawron

12.              

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego kl VI

środa

8.00-8.45

J. Jarosz

13.              

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego kl V

czwartek

8.00 - 8.45

J.Jarosz

14.              

Zajęcia logopedyczne

środa

8.55 - 9.40

J.Jarosz

15.              

Zajęcia logopedyczne

czwartek

13.45 - 14.00

J.Jarosz

16.              

Koło chemiczne

Drugi wtorek miesiąca

14.35 - 15.20

A.Purchla

17.              

Zaj Korekcyjno kompensacyjne

wtorek

9.50-10.35

B.Krzymińska

18.              

Zaj artystyczne

wtorek

14.30 - 15.00

B.Krzymińska

19.              

Zuchy

poniedziałek

14.00-16.00

A.Zielińska - Dołgań

20.              

Zuchy

poniedziałek

14.00-16.00

M.Michel - Szulc

21.              

Koło przyrodnicze

Wtorek

14.30 – 16.00

A.Bugaj

22.              

Koło języka polskiego

Co druga środa

14.35 - 15.20

M.Małysa

23.              

Koło fizyczne

raz w miesiącu środa 14.30 - 15.00

M.Szostak

24.              

Zajęcia wyrównawcze

ostatni piątek miesiąca

14.35-15.20

A.Rabus

25.              

Koło biologiczne

Ostatni czwartek mc

15.20-16.00

R.Stroisz

26.              

Chórek szkolny

15.00-16.00

poniedziałek

B.Ślefarski

27.              

Koło plastyczne

czwartek

14.30- 15.15

B.Porada

28.              

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Poniedziałek

14.40 - 15.25

M.Siedlecka

29.              

Koło historyczne

Poniedziałek

15.30 - 16.10

M.Siedlecka

30.              

Kółko religijne dla klas trzecich

piątek 

12.55- 13.40

J.Wcisło

31.              

Kółko biblijne – przygotowanie do konkursów

Środa

15.30 - 16.15

A.Głowacz