Kolejne zajęcia w ramach projektu „Rodzina Miśków” czyli zestawu składającego się z kompletu misiów (największe ok. 160 cm): mamy, taty, córki i syna, poduchy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci.

Nasza szkoła przystąpiła do udziału w projekcie „Rodzina Miśków”.

Projekt realizowany jest w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Dnia 26 października 2017 r. w Gimnazjum nr 1 w Sosnowcu po raz kolejny, odbył się mini playback show „Tanecznym krokiem”- konkurs przeznaczony dla dzieci ze świetlic środowiskowo – socjoterapeutycznych.

Kolejny raz, dzięki funduszom przeznaczonym przez Urząd Miejski w Sosnowcu wychowankowie świetlicy "MIŚ" mogli uczestniczyć w  warsztatach artystycznych w Osikowej Dolinie w miejscowości Koziegłowy.

14 lutego czyli w Walentynki dzieci uczęszczające na świetlicę socjoterapeutyczną wykonywały prace plastyczno-techniczne związane z walentynkami. Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymało drobny upominek.