Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 35 składa serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji obchodów 100 lecia naszej szkoły.

prelekcjaW czwartek 28 listopada odbyła się prelekcja dotycząca patrona naszej szkoły. Uczniowie dowiedzieli się o działalności Armii Krajowej, usłyszeli relację naocznego świadka wydarzeń, o których dziś uczą się na lekcjach historii. Dla wielu z nich była to okazja do niezapomnianego spotkania z najnowszą historią.

konkursW środę 27 listopada odbył się konkurs wiedzy o szkole. Uczniowie wszystkich klas mieli okazję wykazać się wiedzą związaną z historią naszej placówki. Na uczestników konkursu czekały ciekawe pytania dotyczące ważnych wydarzeń z dziejów szkoły oraz tego, co obecnie się w niej dzieje. Mamy nadzieję, że dla wielu z nas była to okazja do wspaniałej zabawy, połączonej z poznawaniem nieznanych wcześniej faktów z historii Szkoły Podstawowej nr 35 w Sosnowcu.

babeczka26 listopada na społeczność szkolną czekały babeczki pełne historii. Uczniowie mogli zakupić czekoladowe pyszności, wewnątrz których ukryte były ciekawostki z życia stuletniej placówki. Dzieci, rodzice  i pracownicy szkoły chętnie wzięli  udział w tej słodkiej akcji i zapamiętywali ważne daty z kart historii naszej szkoły.