Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

Projekt MEN "Bezpieczna szkoła, bezpieczna przyszłość"

logo bezpiecznaSzkoła nasza przystąpiła do PROJEKTU MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ: „Bezpieczna szkoła, bezpieczna przyszłość” Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie KSON Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze, a jest finansowany ze środków MEN.

Celem projektu „Bezpieczna szkoła, bezpieczna przyszłość” jest zwiększenie bezpieczeństwa w środowisku szkolnym poprzez tworzenie przyjaznego miejsca pracy i nauki – rodzaj zagrożenia: TERRORYZM oraz upowszechnianie wśród wszystkich pracowników szkoły umiejętności rozpoznawania sytuacji zagrożenia oraz wiedzy o zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia”.

Działania realizowane w projekcie:

  • Przegląd stanu bezpieczeństwa szkoły oraz wydanie rekomendacji do szkolnych procedur bezpieczeństwa.
  • Praktyczne szkolenie wszystkich pracowników szkoły w zakresie postępowania w sytuacji zagrożenia.
  • Opracowanie szkolnych procedur postępowania w sytuacji zagrożenia.

DSC01172

 

Chętnych zapraszamy do przeczytania broszury informacyjnej.

dyplom Bezpieczna szkoa