Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

Wigilia klasy 5a

„A gdy zabłyśnie gwiazda

w błękitnej dalekości.

Będziemy z sobą dzielić

Opłatek – chleb Miłości.”

 

21 grudnia w klasie VA odbyła się wigilia klasowa. Uczniowie przyszli do szkoły odświętnie ubrani, jak na taką uroczystość przystało. Dzieci wraz z Rodzicami przygotowały dekoracje klasowego stołu wigilijnego, aby na szkolnej Wigilii, było pięknie i odświętnie. Po złożeniu sobie życzeń i podzieleniu się opłatkiem, zasiedliśmy do wigilijnego stołu oraz śpiewaliśmy kolędy. Podczas spotkania nie zabrakło również słodkiego upominku dla dzieci oraz zaproszonych gości. Ten dzień był naprawdę magiczny i wyjątkowy. Wigilia klasowa była dobrym momentem, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, zapachu potraw oraz przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd wprowadzić wszystkich w magię zimowych świąt.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://sp35.joomla.katowice.pl/images/news/20181221_Wigilia klasy5a