Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

Akcja charytatywna Szkolnego Koła Wolontariatu

LOGO WOLONTARIATJak co roku na Święta Bożego Narodzenia postanowiliśmy obdarować dzieci, które mieszkają w Zespole Opiekuńczo Wychowawczym nr 2 Sosnowcu. Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcje charytatywną: „Świąteczny kiermasz ciast i ciasteczek” z zebranych funduszy zostały zakupione słodycze.

Uczennice klasy VI: Oliwia, Michalina, Ewelina oraz klasy VII Natalia z zakupionych produktów zrobiły paczki dla dzieci. 20 grudnia Pani Agnieszka Rokita przekazała wszystkie paczki wraz z serdecznymi życzeniami Bożonarodzeniowymi dzieciom z Zespołu Opiekuńczo Wychowawczego nr 2. Dzięki dzieciom z naszej szkoły, które przyłączyły się do akcji, dzieci wiedzą że nie są same…

Radość, uścisk pełen uczucia i szczery uśmiech dzieci w czasie wręczania paczek był największym podziękowaniem.

Organizator akcji Pani Agnieszka Rokita pragnie podziękować wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy przyczynili się do tej pięknej akcji dzielenia się z innymi.

  • 20181220_094830
  • 20181220_094937

Simple Image Gallery Extended