Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

Jasełka

DSC03448

17 grudnia w  Domu Gromadzkim odbyła się inscenizacja jasełek bożonarodzeniowych. W przedstawieniu wzięli udział reprezentanci klasy pierwszej i drugiej oraz szkolny chór i soliści.

Dzieci i młodzież z wielkim zaangażowaniem wcielili się w różne role, doskonale oddając klimat wydarzeń betlejemskiej nocy. Nie zabrakło przebudzenia pasterzy w środku  nocy i obwieszczenia im radosnej nowiny, udziału aniołów, pokłonu trzech Mędrców ze Wschodu, czy występu małych dzieci w roli śnieżynek, muchomorków, polnych kwiatów, pszczółki i żabki. Pięknie na scenie zaprezentowali się uczniowie grający role Heroda i jego żołnierza. Naszym małym aktorom dziękujemy za walkę z tremą, a rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów.

  • DSC03425
  • DSC03428
  • DSC03431
  • DSC03440
  • DSC03448
  • DSC03456

Simple Image Gallery Extended