DSC03448

17 grudnia w  Domu Gromadzkim odbyła się inscenizacja jasełek bożonarodzeniowych. W przedstawieniu wzięli udział reprezentanci klasy pierwszej i drugiej oraz szkolny chór i soliści.

Dzieci i młodzież z wielkim zaangażowaniem wcielili się w różne role, doskonale oddając klimat wydarzeń betlejemskiej nocy. Nie zabrakło przebudzenia pasterzy w środku  nocy i obwieszczenia im radosnej nowiny, udziału aniołów, pokłonu trzech Mędrców ze Wschodu, czy występu małych dzieci w roli śnieżynek, muchomorków, polnych kwiatów, pszczółki i żabki. Pięknie na scenie zaprezentowali się uczniowie grający role Heroda i jego żołnierza. Naszym małym aktorom dziękujemy za walkę z tremą, a rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów.

• DSC03425
  • DSC03428