Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”/    https://men.gov.pl/pl/wypoczynek  /. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.

Warto również przypomnieć adres strony www.wypoczynek.men.gov.pl, na której znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

ważneSzanowni Państwo!

W związku ze zmianą od 25 maja 2018r. przepisów o ochronie danych osobowych (RODO) osoby, które nie życzą sobie być umieszczane na zdjęciach upublicznionych na naszej stronie internetowej lub życzą sobie, by usunąć informacje o nich ze strony internetowej naszej szkoły proszone są o kontakt ze szkołą.

logo Dobry start1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł, które będą mogli przeznaczyć na zakup m.in. przyborów szkolnych,
czy odzieży na nowy rok szkolny.

ważneMOPS w Sosnowcu uprzejmie informuje, że od 1.09.2018 r. zmianie ulegnie dotychczasowa formuła współpracy w zakresie pomocy materialnej uczniów i młodzieży. Od nowego roku szkolnego wszelkie sprawy związane z realizacją świadczenia, w tyn faktury, będą obsługiwane w budynku przy ul. 3 Maja w pokoju 212.

ważne

Uczniowie do 16. roku życia od 1 stycznia 2018 roku mogą za darmo podróżować komunikacją miejską w całej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.