Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

logo CyfrowobezpieczniProjekt Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa realizowany jest przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej w ramach zadania publicznego pt.: „Poprawa kompetencji pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia" finansowanego ze środków budżetu państwa w ramach Rządowego programu wspomagania w latach 2015−2018 organów prowadzących szkoły w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach − „Bezpieczna+”.

logo Powiedzmy stop szkolnej agresji

Nasza szkoła przystapiła do uczestnictwa w kampani społecznej „Powiedzmy STOP szkolnej agresji”. Bardzo prosimy o zapoznanie się z listem Rzecznika Praw Dziecka:

logo bieg po zdrowie

„Bieg po zdrowie” to nowy program antytytoniowej edukacji zdrowotnej opracowany przez Główny Inspektorat Sanitarny we współpracy z ekspertami. Patroni honorowi to: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka oraz Ministerstwo Zdrowia.

ważne

Uczniowie do 16. roku życia od 1 stycznia 2018 roku mogą za darmo podróżować komunikacją miejską w całej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Uczniowie klasy VI wzięli udział w spotkaniu z Panem Aleksandrem Tarnawskim ps. "Upłaz" i "Wierch" - ostatnim żyjącym Cichociemnym.