Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie

Szkoły Podstawowej nr 35 w Sosnowcu

serdecznie zapraszają:

Rodziców, Opiekunów, Absolwentów, Pracowników 

oraz Przyjaciół szkoły na 

MAM TALENT 

19 października 2017 r. o godz.16.30 

w Domu Gromadzkim

List Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej.
Zachęcamy do zapoznania się z  jego treścią: http://brpd.gov.pl/sites/default/files/list_z_okazji_dnia_edukacji_narodowej.pdf

Od października po raz kolejny nasza szkoła będzie uczestniczyć w  programie  edukacyjnym dla uczniów szkół podstawowych „Bezpieczniki Taurona włącz dla dobra dziecka”, którego najważniejszym celem jest przekazanie zasad bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych. Program jest realizowany przez spółkę TAURON Dystrybucja S.A. od 2013 r.

W ramach programu obędzie się w naszej szkole cykl prelekcji dotyczących bezpiecznego korzystania z energii elektrycznej i nowoczesnych źródeł energii.

Jak nazywa się czapka Pizzera? 
Gdzie przyrządzono pierwszą pizzę?

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Tysiąc powodów by czytać”, w której Empik rozda szkolnym bibliotekom aż 10 000 książek. Konkurencja jest bardzo duża, ponieważ do konkursu zgłosiło się pół tysiąca podstawówek z całej Polski. Teraz wszystko w rękach internautów. W głosowaniu, trwającym do 22 października zadecydują, które szkolne półki będą się uginały pod ciężarem nowych lektur. Galerię zgłoszonych prac można oglądać na stronie www.empik.com/biblioteki, na której jednocześnie odbywa się głosowanie. Codziennie, do 22 października, każdy internauta może oddać jeden głos na jedną bibliotekę. Zachęcamy wszystkich do głosowania na naszą szkołę!