Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

Informujemy, że zgodnie z  Uchwałą Nr 898/LXV/2018 Rady Miejskiej w Sosnowcu każde dziecko zamieszkałe na terenie miasta Sosnowca, które po raz pierwszy w roku szkolnym 2018/2019 przystąpi do realizacji obowiązku szkolnego w klasie pierwszej szkoły podstawowej na terenie miasta Sosnowca otrzyma jednorazowe świadczenie pieniężne w kwocie do 300,00 zł (trzysta złotych) brutto.

życzenia wakacyjne

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”/    https://men.gov.pl/pl/wypoczynek  /. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek.

Warto również przypomnieć adres strony www.wypoczynek.men.gov.pl, na której znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

ważneSzanowni Państwo!

W związku ze zmianą od 25 maja 2018r. przepisów o ochronie danych osobowych (RODO) osoby, które nie życzą sobie być umieszczane na zdjęciach upublicznionych na naszej stronie internetowej lub życzą sobie, by usunąć informacje o nich ze strony internetowej naszej szkoły proszone są o kontakt ze szkołą.