Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie zaprasza do udziału w akcji charytatywnej –Wirtualna adopcja pieska. Od listopada naszym kolejnym wirtualnie adoptowanym pieskiem jest Sven. Sven to młody, średniej wielkości, czarny lekko podpalany pies znaleziony 19 września 2018r. w Sosnowcu na ul. Wester Platte.

LOGO WOLONTARIAT

5 grudnia 2018 roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. W tym roku będziemy go świętować pisząc kartki świąteczne oraz robiąc paczki dla dzieci z ZOW nr 1 w Sosnowcu. Dzięki prostocie akcji oraz bezpośredniej pomocy dzieciom podczas pisania kartek świątecznych czy przygotowywania paczek, dzieci mogą się otworzyć na trudną sytuację niejednokrotnie swoich rówieśników.

LOGO KONKURS

 

5 grudnia odbył się w naszej szkole XI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny PITAGORAS. Konkurs był adresowany do uczniów klas VIII sosnowieckich szkół podstawowych.

logo kartki

 

Nie ma na świecie piękniejszego uczucia niż to, które występuje chwilę po tym, jak zrobimy bezinteresownie coś dobrego.

LOGO KONKURS

 

Bardzo nam miło poinformować, że w dniu dzisiejszym uczennice klasy Va i Vb wzięły udział w VIII edycji konkursu "Z polszczyzną za pan brat" w Szkole Podstawowej nr 40.