Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

10 listopada w Szkole Podstawowej nr 15 odbył się XVIII Bieg Niepodległości, naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV, VI Weronika Jatkowska, Zuzanna Mietlińska, Emilia Majka, Franciszek Frucz, Krystian Szadziun i Marcel Cerek.

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do wspólnej zabawy

,, Przygoda z książką”

logo sniadaniedajemocRealizując kolejne zadnie programu szkoły ubiegajacej sie o certyfikat Śląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie kolejny raz klasy I – III  przystąpiły do Ogólnopolskiego Programu Śniadanie daje  moc”.

Zachęcamy całą Społeczność szkolną do przyłączenia się do akcji zbiórki artykułów opatrunkowych, higienicznych, żywności (o dłuższym terminie przydatności) oraz chemii gospodarczej.  Zebrane produkty zostaną przekazane podopiecznym Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Akcja będzie trwać do 30 listopada 2017 roku. Artykuły, które zechcecie Państwo ofiarować, prosimy przynosić do pani Agnieszki Rokity.

Polega ona na tym, że co miesiąc wpłacamy zadeklarowaną kwotę na wybranego zwierzaka, który zostaje oznaczony jako "Posiada wirtualnego opiekuna".