Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

LOGO KONKURSDnia 10.04.2018r w Szkole Podstawowej nr 23 w Sosnowcu odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim ‘I like poetry’

‘Creativity is the art of taking a fresh look at old knowledge.’

LOGO KONKURS11 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w międzyszkolnych eliminacjach do OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

Nasza zdolna uczennica- Oliwia Kruk z klasy VII , wzięła udział w ogólnopolskim konkursie Toyoty pt „ Samochód marzeń”. Chwalimy się jej pracą i podziękowaniami a także gratulujemy zaangażowania, życząc sukcesów podczas kolejnych konkursów.

logo BO SosnowiecPrzypominamy, iż od 26.03 do 07.05.2018 można składać wnioski do Urzędu Miejskiego w Sosnowcu w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego. Swój pomysł należy opisać na specjalnym formularzu, który znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego. Każdy mieszkaniec może zgłosić maksymalnie 3 zadania. W Urzędzie Miejskim w Sosnowcu przy al. Zwycięstwa 20 w sali 221 od godz. 9.00 do 13.00 odbędzie się maraton pisania projektów. Więcej informacji na www.obywatelski.sosnowiec.pl

Po raz kolejny chcemy się podzielić radosną nowiną nasze pieski: Dolar i Bobik są już w nowych domkach. Więc po raz kolejny adoptowaliśmy pieska tym razem jest to Nugar.