Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

logo UNICEF

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka chcielibyśmy zaprosić uczniów naszej szkoły do wyjątkowego świętowania tego dnia razem z UNICEF. 20 listopada przypada rocznica uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych - Konwencji o prawach dziecka. Jest to dzień, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa.

Egzamin z matematyki trwa 100 minut.

Arkusz egzaminacyjny zawiera od 19 do 23 zadań.

W arkuszu jako pierwsze zamieszczone są zadania zamknięte (około 15), a po nich – zadania otwarte (około 6).

7

 

Szafki dotarły do naszej szkoły!!!! Dzięki Wam, Kochani Uczniowie oraz dzięki Radzie Rodziców wszyscy od jutra będziecie mogli z nich korzystać.

100 lat niepodległejRok 2018 to dla Polski rok szczególny świętujemy setną rocznicę odzyskania niepodległości. Po 123 latach pod zaborami Rzeczpospolita powróciła na mapę Europy i świata. Tysiące żołnierzy i miliony zwykłych obywateli zapłaciło za to najwyższą cenę.

logo pola

W październiku uczniowie naszej szkoły posadzili na szkolnej rabacie cebulki żonkili. Na wiosnę kwitnące żonkile, zostaną zebrane, a następnie rozdane przez wolontariuszy jako podziękowanie za datki na rzecz hospicjum. Ofiarodawcy otrzymują za przekazany datek kwiat żonkila lub jego symbol – symbol nadziei na nowe życie – odrodzenie.