Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

bezpiecznikiTaurona11 maja w ramach realizacji programu edukacyjnego „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka” uczniowie klas IV a oraz IV b uczestniczyli w prelekcji dotyczącej bezpiecznego i racjonalnego korzystania z energii elektrycznej, urządzeń nią zasilanych, a także bezpiecznego zachowania w pobliżu infrastruktury energetycznej.

logo adopcjapsa

Uczniowie naszej szkoły wybrali kolejne pieski do wirtualnej adopcji. Poniżej przedstawiamy opisy piesków.

https://www.schronisko.sosnowiec.pl/index.php?id=13 

DSCN3428

9 maja uczniowie klasy I, IV a i IV b udali się na wycieczkę do Mosznej.  Po zamku dzieci oprowadził przewodnik – czarodziej. Następnie gadająca tiara przydziału przydzieliła uczniów do poszczególnych domów – w zależności od ich predyspozycji i cech charakteru. Uczniowie przywdziali szaty członkowskie jednego z czterech domów.

logo puchatek

Pierwszoklasiści z naszej szkoły biorą udział w programie Bezpieczny Puchatek.Celem programu jest edukacja i poprawa bezpieczeństwa dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole, wytworzenie u nich naturalnych sposobów unikania i reagowania na zagrożenia oraz zwrócenie uwagi rodziców i nauczycieli na  konieczność ochrony dzieci przed zagrożeniami.

LOGO KONKURS

 

23 kwietnia w Miejskim Klubie Maczki odbył się konkurs recytatorski o tematyce ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy I - Julia Białas, która zdobyła III miejsce. Dla Juleczki i jej Rodziców ogromne podziękowania i życzenia dalszych sukcesów.