Szkoła Podstawowa Nr 35 im. Armii Krajowej w Sosnowcu

25 stycznia odbył się dla uczniów klas V-VIII wykład oraz pokaz doświadczeń z fizyki prowadzony przez pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach - Instytutu Fizyki im. Augusta Chełkowskiego w Chorzowie. Wykład: „Materia po przejściach” prowadzili: dr Aneta Szczygielska-Łaciak oraz dr Marcin Łaciak.

kolejW czasie ferii od 9 do 24 lutego będzie można bezpłatnie podróżować Kolejami Śląskimi. Wystarczy okazać się podczas kontroli ważną legitymacją szkolną. Oferta ta dotyczy również dzieci w wieku przedszkolnym, za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek. 

ważneNa stronie www.targi.zse.edu.pl znajdują się informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w Sosnowcu na rok szkolny 2019/2020. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkół, uczestnictwa w warsztatach oraz Dniach Otwartych, które będą organizowane przez szkoły.

DSCN0263

Od wielu lat w kalendarz uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadziusia. Uroczystość ta była przygotowywana przez najmłodszych uczniów naszej szkoły.

KOLO WOLONTARIATU

22 stycznia uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami  odwiedzili Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu.